in ,

Sensibio H2O: Makyaj Geçici, Cilt Kalıcıdır

Misel suyun mucidi olan Bioderma, 1995 yılında dermatologlarla sürdürdüğü çalışmalar sonucunda en hassas ciltler dahil tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ve eşsiz misel teknoloji ile Sensibio H2O’yu geliştirdi. Dünyanın ilk misel suyu olan Sensibio H2O, cildin doğal yapısına en yakın olan bu dermatolojik su, hassasiyet yaratmadan cildi ve makyajı tek bir hamlede derinlemesine temizler.

Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dâhil favori cilt temizleyicisi olan Bioderma Sensibio H2O misel su, paraben, alkol, sabun, parfüm ve alerjen içermez. Duruluma gerektirmez.

Dünyada her 2 saniyede 1 adet tercih edilen Sensibio H2O, dermatologlar ve eczaneler tarafından da 1 numaralı misel su olarak öneriliyor.

Sensibio H2O misel suyu bu kadar eşsiz kılan özellikleri nedir?

İlk olarak, eşsiz biyomimetik temizleyici ajanı olarak seçilen gliserol esterleri, cilt hücre zarında bulunan fosfolipitlere olan yapısal benzerliği ile cilt ile tam uyum sağlar. Gliserol esterleri iyonik değildir ve cilt için oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir.

İkinci olarak, yüksek oranda saflaştırılmış farmasötik su ve fizyolojik pH 5,5 değeri sayesinde, Sensibio H2O cilt ile mükemmel uyum sağlar.

Kozmetik vijilans verileri Sensibio H2O için 1 milyon vakada 1’den daha az yan etki olarak raporlanmıştır.

Son olarak, Sensibio H2O, içeriğinde bulunan ramnoz, mannitol, ksilitol ve fruktooligosakaridler aktif içerikleri ve salatalık ekstresi sayesinde yatıştırıcı etki sunar.

Sensibio H2O ciltte herhangi bir irritasyon yaratmaması ve maksimum tolerans sağlaması amacıyla; içerisinde yalnızca 1 sürfaktan, 1 koruyucu içerik bulunmaktadır. Kullanılan tüm içerikler olması gerektiği dozda kullanılmıştır.

Ürünü kimler kullanabilir?

Hassas, toleranssız ve alerjik ciltler başta olmak üzere, en hassas ciltler dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Sadece yüz ve dudak değil, göz çevresi kullanımına da son derece uygun. Kontak lens kullanıcıları da rahatlıkla kullanabilir.

Uygulama şekli ise oldukça kolay. Sadece makyaj değil, normal cilt temizliği için de kullanabileceğiniz bu ürünü yüz ve boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez pamuk parçası yardımıyla kullanabilirsiniz. Sabahları cildinize hijyenin yanı sıra ferahlık hissi verdiğini fark edebileceksiniz. Bu arada Sensibio H2O uygulama sonrası durulama gerektirmiyor. Sonrasında hemen kremlerinizi sürebilirsiniz.

Ürün miktarı: 100ml / 250ml / 500ml

Fiyatı: 29,50 / 59,90 / 89,50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 yorumlar

admin tarafından yazılmış

Benleriniz ne zaman problem olur?

Video Soru: Sivilce sonrası kalan izlere nasıl bakım yapılmalı?